PTFR0805B4K99P9
MFR.Part #
PTFR0805B4K99P9
JLCPCB Part #
C2692704
Description
-55℃~+125℃ 130mW 150V 4.99kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS