PTFR0805B432RP9
MFR.Part #
PTFR0805B432RP9
JLCPCB Part #
C2849233
Description
-55℃~+155℃ 130mW 150V 432Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS