PTFR0805B3K83P9
MFR.Part #
PTFR0805B3K83P9
JLCPCB Part #
C2849220
Description
-55℃~+155℃ 130mW 150V 3.83kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS