PTFR0805B392KP9
Extended
Manufacturer
RESI
MFR.Part #
PTFR0805B392KP9
JLCPCB Part #
C2849204
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 130mW 150V 392kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS