PTFR0805B360RN9
MFR.Part #
PTFR0805B360RN9
JLCPCB Part #
C351575
Description
-55℃~+125℃ 130mW 150V 360Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS