PTFR0805B2K32N9
MFR.Part #
PTFR0805B2K32N9
JLCPCB Part #
C5382609
Description
-55℃~+155℃ 130mW 150V 2.32kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS