PTFR0805B2K05P9
MFR.Part #
PTFR0805B2K05P9
JLCPCB Part #
C2849146
Description
-55℃~+155℃ 130mW 150V 2.05kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS