PTFR0805B249RN9
MFR.Part #
PTFR0805B249RN9
JLCPCB Part #
C5382583
Description
-55℃~+155℃ 130mW 150V 249Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS