PTFR0805B220RP9
MFR.Part #
PTFR0805B220RP9
JLCPCB Part #
C479094
Description
-55℃~+125℃ 130mW 150V 220Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS