PTFR0805B200KP9
MFR.Part #
PTFR0805B200KP9
JLCPCB Part #
C479092
Description
-55℃~+125℃ 130mW 150V 200kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS