PTFR0805B1K50P9
MFR.Part #
PTFR0805B1K50P9
JLCPCB Part #
C5382630
Description
-55℃~+155℃ 1.5kΩ 130mW 150V Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS