PTFR0805B18K0N9
MFR.Part #
PTFR0805B18K0N9
JLCPCB Part #
C351602
Description
-55℃~+125℃ 130mW 150V 18kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS