PTFR0805B16K2N9
Extended
Manufacturer
RESI
MFR.Part #
PTFR0805B16K2N9
JLCPCB Part #
C2692773
Package
0805
Description
-55℃~+125℃ 130mW 150V 16.2kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS