PTFR0603Q100RN9
MFR.Part #
PTFR0603Q100RN9
JLCPCB Part #
C23067430
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 100V 100mW 100Ω Thin Film Resistor ±0.02% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS