PTFR0603D100RP9
MFR.Part #
PTFR0603D100RP9
JLCPCB Part #
C369946
Package
0603
Description
100mW 100Ω ±0.5% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS