PTFR0603B866KP9
MFR.Part #
PTFR0603B866KP9
JLCPCB Part #
C2849089
Description
-55℃~+155℃ 100V 100mW 866kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS