PTFR0603B80K6N9
MFR.Part #
PTFR0603B80K6N9
JLCPCB Part #
C2849087
Description
-55℃~+155℃ 100V 100mW 80.6kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS