PTFR0603B665KP9
MFR.Part #
PTFR0603B665KP9
JLCPCB Part #
C2849081
Description
-55℃~+155℃ 100V 100mW 665kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS