PTFR0603B61R9N9
MFR.Part #
PTFR0603B61R9N9
JLCPCB Part #
C7470234
Description
-55℃~+155℃ 100V 100mW 61.9Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS