PTFR0603B619RN9
Extended
Manufacturer
RESI
MFR.Part #
PTFR0603B619RN9
JLCPCB Part #
C2692801
Package
0603
Description
-55℃~+125℃ 100V 100mW 619Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS