PTFR0603B51K1N9
MFR.Part #
PTFR0603B51K1N9
JLCPCB Part #
C2692814
Description
-55℃~+125℃ 100V 100mW 51.1kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS