PTFR0603B510RP9
MFR.Part #
PTFR0603B510RP9
JLCPCB Part #
C328430
Description
-55℃~+125℃ 100V 100mW 510Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS