PTFR0603B47R0N9
MFR.Part #
PTFR0603B47R0N9
JLCPCB Part #
C394534
Description
-55℃~+125℃ 100V 100mW 47Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS