PTFR0603B39K0P9
MFR.Part #
PTFR0603B39K0P9
JLCPCB Part #
C351649
Description
-55℃~+125℃ 100V 100mW 39kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS