PTFR0603B261KP9
MFR.Part #
PTFR0603B261KP9
JLCPCB Part #
C2692840
Description
-55℃~+125℃ 100V 100mW 261kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS