PTFR0603B22K1P9
Extended
Manufacturer
RESI
MFR.Part #
PTFR0603B22K1P9
JLCPCB Part #
C5382621
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 100V 100mW 22.1kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS