PTFR0603B20K0P9
MFR.Part #
PTFR0603B20K0P9
JLCPCB Part #
C328424
Description
-55℃~+125℃ 100V 100mW 20kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS