PTFR0603B200RN9
MFR.Part #
PTFR0603B200RN9
JLCPCB Part #
C394542
Description
-55℃~+125℃ 100V 100mW 200Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS