PTFR0603B1K10P9
MFR.Part #
PTFR0603B1K10P9
JLCPCB Part #
C351674
Description
-55℃~+125℃ 1.1kΩ 100V 100mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS