PTFR0603B133RN9
MFR.Part #
PTFR0603B133RN9
JLCPCB Part #
C2692878
Package
0603
Description
-55℃~+125℃ 100V 100mW 133Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS