PTFR0603B110KN9
MFR.Part #
PTFR0603B110KN9
JLCPCB Part #
C2692888
Package
0603
Description
-55℃~+125℃ 100V 100mW 110kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS