PTFR0603B100RP9
MFR.Part #
PTFR0603B100RP9
JLCPCB Part #
C328420
Package
0603
Description
-55℃~+125℃ 100V 100mW 100Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS