PTFR0603B100KP9
MFR.Part #
PTFR0603B100KP9
JLCPCB Part #
C328419
Package
0603
Description
-55℃~+125℃ 100V 100kΩ 100mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS