PTFR0402B9K53P9
Extended
Manufacturer
RESI
MFR.Part #
PTFR0402B9K53P9
JLCPCB Part #
C2692921
Package
0402
Description
-55℃~+125℃ 60mW 75V 9.53kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS