PTFR0402B8K45N9
MFR.Part #
PTFR0402B8K45N9
JLCPCB Part #
C2692928
Description
-55℃~+125℃ 60mW 75V 8.45kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS