PTFR0402B47K0P9
MFR.Part #
PTFR0402B47K0P9
JLCPCB Part #
C478873
Description
-55℃~+125℃ 47kΩ 60mW 75V Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS