PTFR0402B3K30P9
MFR.Part #
PTFR0402B3K30P9
JLCPCB Part #
C7470239
Description
-55℃~+155℃ 3.3kΩ 60mW 75V Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS