PTFR0402B31K6N9
Extended
Manufacturer
RESI
MFR.Part #
PTFR0402B31K6N9
JLCPCB Part #
C2692994
Package
0402
Description
-55℃~+125℃ 31.6kΩ 60mW 75V Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS