PTFR0402B24K9N9
MFR.Part #
PTFR0402B24K9N9
JLCPCB Part #
C2692759
Description
-55℃~+125℃ 24.9kΩ 60mW 75V Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS