PTFR0402B22K0P9
Extended
Manufacturer
RESI
MFR.Part #
PTFR0402B22K0P9
JLCPCB Part #
C478869
Package
0402
Description
-55℃~+125℃ 22kΩ 60mW 75V Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS