PTFR0402B1K24P9
MFR.Part #
PTFR0402B1K24P9
JLCPCB Part #
C2693039
Description
-55℃~+125℃ 1.24kΩ 60mW 75V Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS