PTFR0402B11K8N9
MFR.Part #
PTFR0402B11K8N9
JLCPCB Part #
C2693079
Description
-55℃~+125℃ 11.8kΩ 60mW 75V Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS