PTFR0402B100RN9
MFR.Part #
PTFR0402B100RN9
JLCPCB Part #
C328416
Description
-55℃~+125℃ 100Ω 60mW 75V Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS