PCSR2512BR050M6
MFR.Part #
PCSR2512BR050M6
JLCPCB Part #
C23067427
Description
1W 50mΩ Current Sense Resistor SMD ±0.1% ±15ppm/℃ 2512 Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS