MMFR6518B470RV9
MFR.Part #
MMFR6518B470RV9
JLCPCB Part #
C19708080
Description
-55℃~+125℃ 1W 400V 470Ω Metal Film Resistors ±0.1% ±5ppm/℃ Plugin,D6.5xL18.3mm Through Hole Resistors ROHS