MMFR6518B22K0V9
Extended
Manufacturer
RESI
MFR.Part #
MMFR6518B22K0V9
JLCPCB Part #
C19708100
Package
Plugin,D6.5xL18.3mm
Description
-55℃~+125℃ 1W 22kΩ 400V Metal Film Resistor ±0.1% ±5ppm/℃ Plugin,D6.5xL18.3mm Through Hole Resistors ROHS