MMFR6518B1K20V9
MFR.Part #
MMFR6518B1K20V9
JLCPCB Part #
C19708083
Description
-55℃~+125℃ 1.2kΩ 1W 400V Metal Film Resistors ±0.1% ±5ppm/℃ Plugin,D6.5xL18.3mm Through Hole Resistors ROHS