MMFR6518B15K0V9
MFR.Part #
MMFR6518B15K0V9
JLCPCB Part #
C19708098
Description
-55℃~+125℃ 15kΩ 1W 400V Metal Film Resistor ±0.1% ±5ppm/℃ 插件,D6.5xL18.3mm Through Hole Resistors ROHS