MMFR6518B130RV9
MFR.Part #
MMFR6518B130RV9
JLCPCB Part #
C19708072
Description
-55℃~+125℃ 130Ω 1W 400V Metal Film Resistors ±0.1% ±5ppm/℃ Plugin,D6.5xL18.3mm Through Hole Resistors ROHS