MMFR3710B50K0V9
MFR.Part #
MMFR3710B50K0V9
JLCPCB Part #
C18164706
Description
-55℃~+125℃ 300V 500mW 50kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±5ppm/℃ 插件,D3.7xL10mm Through Hole Resistors ROHS